Netradiční výlety

Penzion Habr je vhodným výchozím bodem pro Vaše cestovatelské plány v kraji Kladského pomezí. Nedaleko se nachází Česká Skalice, kde můžete navštívit muzeum Boženy Němcové, jedná se o nejstarší české literární muzeum. Se spisovatelkou Boženou Němcovou a jejím dílem Babička je spojeno také Babiččino údolí Ratibořice. Ratibořický zámek a celé údolí rozhodně stojí za to si prohlédnout. Najdete zde krásné sousoší Babičky s dětmi, Staré Bělidlo a Viktorčin splav. Panuje zde velmi působivá dobová atmosféra.

Pokud jste vyznavači vodních sportů nebo rybaření, blízko penzionu se rozkládá vodní nádrž Rozkoš. Toto Východočeské moře je obklopeno mnoha stánky, můžete si zahrát minigolf nebo si večer zajít do letního kina. Jen několik kilometrů od penzionu leží malebné Nové město nad Metují a město Náchod. Zde je možné navštívit zámky, kino a často také farmářské nebo řemeslné trhy a další akce.

Hledáte-li něco zcela jiného, nechte se zlákat našimi tipy na netradiční výlety v okolí penzionu. Objevíte tak oblíbené místní hospůdky a zajímavosti z celého kraje.

Pezion Habr Kleny České Skalice ... prostě dovolená!

Penzion Habr v České Skalici hodnocení
https://www.traditionrolex.com/16https://www.traditionrolex.com/16