Penzion a ubytování

Penzion Habr se nachází přímo v obci Kleny u České Skalice a je vhodným místem pro Vaši aktivní dovolenou. Kromě sportovního vyžití v penzionu a jeho okolí, můžete v klidu relaxovat u bazénu.

Pokoje

Příjemná a klidná domácí atmosféra penzionu Vám umožní strávit aktivní i odpočinkovou dovolenou podle Vašich představ. V našich pokojích se budete cítit jako doma. Pro rodiny s dětmi nebo větší skupiny jsou připraveny apartmány s veškerým vybavením. V penzionu jsou celkem čtyři apartmány a tři dvoulůžkové pokoje.

Naše pokoje a apartmány

Rezervace

Rezervace je možná telefonicky, emailem nebo pomocí kontaktního formuláře. Záloha na pobyt není požadována při rezervaci v kratším termínu než 1 týden před nástupem. V ostatních případech je nutné uhradit 30 % ceny objednaných služeb, a to nejdéle 3 týdny před začátkem ubytování, aby mohla být rezervace brána jako závazná.

  • v den příjezdu jsou Vám pokoje k dispozici od 14 hodin, po domluvě je možné se ubytovat i po 19 hodině
  • v den odjezdu je nutné pokoje uvolnit do 10 hodin
  • areál penzionu je Vám oba dny plně k dispozici

Provést nezávaznou rezervaci

Tenisový kurt

Hrajete rádi tenis? Penzion Habr Vám nabízí ubytování a tenis na jednom místě. V areálu penzionu se nachází dva tenisové kurty, tréninková stěna a půjčovna raket a míčků. Tenisové kurty jsou přístupné nejen hostům penzionu, ale i veřejnosti.

Jak vypadá náš tenisový kurt

Bazén

Nechcete jezdit na přeplněná koupaliště? Hledáte ubytování s bazénem? Součástí penzionu je venkovní bazén o velikosti 15x7 m a také bazének pro děti. U bazénu jsou Vám k dispozici lehátka a terasa s houpačkou pro děti.

Jak vypadá náš bazén

Grilování

Dovolená a grilování k sobě prostě patří. Nabízíme grilování na rožni se zastřešeným posezením a venkovní gril. V penzionu je také možnost využívat samoobslužný výčep limonády a piva.

Kde můžete grilovat

Pezion Habr Kleny České Skalice ... prostě dovolená!

Penzion Habr v České Skalici hodnocení
https://www.traditionrolex.com/16https://www.traditionrolex.com/16